Prekių krepšelis tuščias
Krepšelis
0
  • Paieška
  • Uždaryti paieška
  • 0
    Prekių krepšelis
Paie�ka

Apie mus

UAB „P. Markevičius ir Ko“

UAB „P. Markevičius ir Ko“ pagrindinė veikla - didmeninė bei mažmeninė prekyba „ExxonMobil“ korporacijos gaminamomis alyvomis, tepalais ir naftos produktais.

Istorija ir faktai

Nuo 1997 metų atstovaujame vieną didžiausių pasaulyje kompanijų „ExxonMobil Corporation“, todėl galime drąsiai vadintis savo srities specialistais. Esame pripažinti Strateginiu Distribucijos Partneriu (SDP) ir oficialiai įgalioti „Mobil 1“, „Mobil“, „Mobil Super“, „Mobil Delvac“, „Mobil SHC“ prekinių ženklų alyvų ir tepalų atstovai Lietuvoje. Įmonėje yra įdiegti DQM (Distributor Quality Management) – „ExxonMobil“ distributoriaus kokybės valdymo, procesų ir procedūrų standartai.

Tepimo produktus importuojame iš Naantali mieste Suomijoje esančios „ExxonMobil“ gamyklos, kurioje šiuo metu pagaminama daugiau kaip 100 000 tonų tepimo produktų per metus. Specialius „Mobil 1“, „Mobil“, „Mobil Super“, „Mobil Delvac“, „Mobil SHC“ prekinių ženklų produktus tiekiame įvairiausiems verslo šakų segmentams: automobiliams, sunkvežimiams, komerciniam transportui, motociklams, pramonės įmonėms, laivams, aviacijai.

Įmonės vizija, misija, vertybės

Pasaulis kiekvieną dieną aplink mus keičiasi, todėl siekdami tobulinti mūsų įmonių veiklą, mes taip pat žvelgiame į ateitį ir tobulėjame. Rytdienos pokyčiams mes turime būti pasiruošę jau šiandien -  kartu su darbuotojais, tiekėjais, pirkėjais ir verslo partneriais. Mūsų varomoji jėga - profesionalūs ir kvalifikuoti darbuotojai, kurie dėmesingi klientams, greitai reaguojantys, galintys dirbti siekdami aukščiausių standartų bei nustatytų tikslų.

Misija

Mūsų organizacijos paskirtis – lyderystė srityje, kurioje mes dirbame. Alyvų, tepalų ir naftos produktų tiekimas ir plėtra globaliu mastu. Prekinių ženklų, kuriuos mes atstovaujame vertės ir žinomumo didinimas, įmonės veikos žinomumas ir pripažinimas visame pasaulyje. Šiuolaikiškumas, vieningumas, novatoriški sprendimai ir naujos technologijos – tai yra mūsų kasdienybė. Klientų lūkesčių patenkinimas, tiekiant aukščiausios kokybės naftos produktus įvairiausiems industrijos segmentams. Sėkminga įmonės veikla ir profesionalus bendradarbiavimas apjungiant procesus į vieną verslo visumą.

Vizija

Siekiame būti alyvų ir tepalų pardavimų srities rinkos lyderiu, kurio patirtis, inovacijos ir atsakomybė leidžia būti vienomis iš labiausiai vertinamų šios srities įmonių ne tik Lietuvoje. Mes suprantame, kad visuotinės kokybės valdymas yra ilgalaikis įsipareigojimas – tobulinti verslo procesus, tinkamai pasirinkti tiekėjus/subrangovus/partnerius, nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją, gerinti jų darbo bei poilsio sąlygas, didinti motyvaciją, siekiant užtikrinti įmonių ilgalaikę veiklos perspektyvą, kuri leistų užtikrinti darbuotojams stabilią ateitį.

Vertybės

ŽMONĖS - tai mums reiškia užsibrėžtų tikslų pasiekiamumą, mes vertiname žmones.
KOKYBĖ - tai mums reiškia lojalumą, būti arti kliento ir tapti draugais.
PRAKTIKA - tai mums reiškia ilgalaikę partnerystę, klientas mums yra dabartis ir ateitis.
EKOLOGIJA - tai mums reiškia ateitį ir šypsenas mūsų visų vaikams.
EKONOMIJA - tai mums reiškia klientų džiaugsmą ir sutaupytus kaštus.