Prekių krepšelis tuščias
Krepšelis
0
  • Paieška
  • Uždaryti paieška
  • 0
    Prekių krepšelis
Paie�ka

Lojalumo programa

„Mobil 1“ lojalumo kortelė
2,89 €

„Mobil 1“ LOJALUMO KORTELĖS IŠDAVIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS 

Norėdama geriau patenkinti klientų poreikius, UAB „P. Markevičius ir Ko“ pristato lojalumo programą. Šios lojalumo programos nariai, įsigiję „Mobil 1“ lojalumo kortelę, perka prekes specialiomis kainomis, naudojasi išskirtiniu aptarnavimu ir tik jiems skirtomis akcijomis.

1. „Mobil 1“ lojalumo kortelę galima įsigyti:

* užpildžius lojalumo anketą interneto svetainėje www.e-tepalai.lt, atsiskaitant pavedimu ar per elektroninę bankininkystę;

* užpildžius lojalumo anketą UAB „P. Markevičius ir Ko“ atstovybėje: Uosio g. 10, LT-50133 Kaunas.

2. „Mobil 1“ lojalumo kortelės kaina –  2,89 Eur. Vienkartinis kortelės mokestis Jums atsipirks per vieną kartą, o nuolaidų programos išliks Mobil, Mobil1, Mobil Super, Mobil Delvac ir Mobil SHC alyvų  įsigijimui sekantiems Jūsų pirkimams. Perkant ExxonMobil tepimo produktus ir tuo pačiu įsigijus „Mobil 1“ kortelę, nuolaida skaičiuojama iškart – jau pirmo pirkimo metu.

3. Už kortelę bei prekes galima sumokėti bankiniu pavedimu banke arba per elektroninę bankininkystę bei „UAB P. Markevičius ir Ko“ atstovybėje: Uosio g. 10, LT-50133 Kaunas.

4. Kiekviena „Mobil 1“ lojalumo kortelė turi unikalų identifikacijos numerį, kurį pirkėjas gaus iškart, kai tik sumokės kortelės mokestį. Kortelė Jums bus išsiųsta paštu Jūsų nurodytu adresu.

5. „Mobil 1“ lojalumo kortelė nėra mokėjimo kortelė.

6.  „Mobil 1“ lojalumo kortelė suteikia iki 30% nuolaidas Mobil, Mobil1, Mobil Super, Mobil Delvac ir Mobil SHC alyvoms. „Mobil1“ lojalumo kortelės nuolaidos pritaikomos perkant prekes internetu www.e-tepalai.lt , taip pat UAB „P. Markevičius ir Ko“ atstovybėje: Uosio g. 10, LT-50133 Kaunas.

7. Specialius pasiūlymus arba Jus galinčią sudominti informaciją gausite Jūsų anketoje nurodyto el. pašto adresu. „Mobil1“ lojalumo kortelės teikiamomis nuolaidomis gali naudotis tik „Mobil1“ lojalumo kortelės turėtojas.

8. UAB „P. Markevičius ir Ko“ neprisiima atsakomybės už pažeistas korteles. Aptarnaujamos tik galiojančios ir nepažeistos „Mobil 1“ kortelės. Kortelės priežiūros reikalavimai: kortelė turi būti saugoma nuo mechaninio poveikio aštriais ir kitais, galinčiais mechaniškai pažeisti kortelių paviršių, daiktais; tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio, kitų stiprių poveikio šaltinių galinčių pažeisti kortelę. Kortelė turi būti laikoma specialiame dėkle arba piniginės skyriuje, skirtame laikyti atsiskaitymo korteles, atskirai nuo mobiliojo telefono, raktų, žiebtuvėlių ir pan. Kortelę valyti minkštu skudurėliu, nenaudojant skiediklių, tirpiklių, rūgščių ir t.t.

9. Prašome pranešti telefonu +370 37 407 999 arba el. paštu info@pmarkevicius.lt:

jei pametėte ar kitaip praradote kortelę - mes ją užblokuosime;
jeigu „Mobil1“ kortelė nusidėvėjo, ją galite nemokamai užsisakyti internetu arba pasikeisti UAB „P. Markevičius ir Ko“ atstovybėje.

10. UAB „P. Markevičius ir Ko“ užtikrina, kad „Mobil 1“ lojalumo kortelės turėtojo asmens duomenys bus tvarkomi, saugomi ir naudojami vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. „Mobil1“ lojalumo kortelės turėtojo asmens duomenys bus naudojami tik įmonės tiesioginės rinkodaros tikslais, „Mobil1“ lojalumo kortelės turėtojui pateikiant specialius UAB „P. Markevičius ir Ko“ bei jos partnerių pasiūlymus, organizuojamas akcijas.

11. UAB „P. Markevičius ir Ko“ pasilieka teisę bet kada keisti „Mobil 1“ lojalumo kortelės naudojimosi tvarką ir sąlygas, apie tai  informavusi „Mobil1“ lojalumo kortelės turėtojus interneto svetainėje www.e-tepalai.lt


Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@pmarkevicius.lt arba skambinti telefonu +370 37 407 999.